KARİYER

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKAMIZ

  1. ● Şirketimizin misyon ve vizyonu doğrultusunda nitelikli insan kaynağını firmamıza kazandırmak ve sürdürülebilir kılmak

  2. ● Çalışanlarına değer veren, değişime ve yeniliklere açık bir kurum kültürü oluşturmak

  3. ● Çalışan bağlılığı ve çalışan memnuniyetini sürekli arttırmak

  4. ● Öğrenen organizasyon kültürü ile çalışanlarımızın yetkinliklerini geliştirebilecekleri bir çalışma ortamı sunmak

  5. ● Açık iletişimi, geri bildirimi ve güveni destekleyen bir iletişim ilkesi benimsemektir.

Kopaş’lı Olmak

Service Title

Sibel İslamoğlu

Kopaş, tüm çalışanlarına sıcak bir aile ortamı, güzel kariyer fırsatları, ve her gün yeni deneyimler sunan bir şirket.

Service Title

Ayşegül Yalçın Kuru

Kopaş,birbirinden değerli çalışanları ve markalarıyla büyük bir aile. Yıllardır bu ailenin bir parçası olarak,sürekli gelişmenin/geliştirmenin keyfini yaşıyorum. Pazarda öncü markaların doğuşuna ve gelişimine tanıklık etmek ise ayrı bir motivasyon kaynağı.

Service Title

Ebru Güçlü

Kopaş Kozmetiğin sürekli büyüyen, gelişen, kendini yenileyen yapısı içerisinde yer aldığım için çok mutluyum. Aldığım eğitimler sonrası sorumluluk alıp inisiyatif kullanabildiğim için, her yeni bir gün bana yeni şeyler öğretiyor.

Kopaş'ta Hayat

Üniversitelerden yeni mezun olan adayları, merkez ofisimizde Pazarlama, İnsan Kaynakları, ARGE, Üretim & Planlama, İhracat ve Muhasebe bölümlerinde Uzman Yardımcısı pozisyonları için değerlendiriyoruz. Ayrıca, iş hayatını yakından tanımak ve kendini geliştirmek isteyen üniversite öğrencilerine de kısa ve uzun dönemli staj imkanları sunuyoruz.

Service Title
Service Title
Service Title
Service Title

Adınız Soyadınız

İlgilendiğiniz Bölüm

E-Posta Adresiniz

Çalışmak İstediğiniz İl

CV Ekle

* Kopaş’ a ilettiğim özgeçmişimin/ cv’min 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve ilgili mevzuat kapsamında Kopaş , grup şirketleri, taşeronları tarafından işe alım ve bu süreçle ilgili değerlendirmelerin yapılması/prosedürlerin yerine getirilmesi için saklanmasına açıkça muvafakat ediyorum. Özgeçmişimde yer alan bilgilerin güncellenmesi sorumluluğu tamamen tarafıma ait olup iş arama sürecim tamamlanıncaya kadar kişisel verilerimin işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına açıkça muvafakat ediyorum. İş arama sürecimin sonlanması durumunda konuya dair Kopaş’ı bilgilendirme yükümlülüğü tamamen tarafıma aittir.